?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Польща, березень 2013. Варшава, частина друга – денна
swansson

Отже продовжимо про Варшаву, тепер вдень.
Попередня серія, нічна – в бложику, в ЖеЖешці

До речі, дуже помічною ідеєю було залити в телефон програму з розкладами транспорту. Перепробував три штуки, з яких дві вміли працювати в офлайні, а рахувати маршрути з врахуванням метро – тільки одна – mobileMPK – ставимо, при наявному інтернеті скачуємо розклади для потрібного міста(міст) і користуємось в офлайні. Варто мати на увазі, що транспорт хоч і ходить за розкладом, але в останню секунду добігати не варто – ліпше бути на зупинці за пару хвилин ДО (тому варто годинники виставляти точно, у мене з тим проблем нема, бо час в телефоні регулярно підправляється спецпрограмами за NTP-серверами або ж за гпс-ом). Також ближче до околиць є багато зупинок “на вимогу”, тому в автобусі тре користуватись кніпочками, а стоячи на такій зупинці – махати руками :)
Детальніша інфа легко гуглиться.

Далі фотки навалом, без тексту, переважно дубляж вже баченого вночі.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11. Панорама, скролити по горизонталі

12. Ганнуся думає, з якої ноги піддати посранекам

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22. Панорама, скролити по горизонталі

23. Лазєнкі

24. місцеві попрошайки

.Originally published at nazarbarabash.com. You can comment here or there.


  • 1
Файно!

18 не можу зрозуміти, не може мій мозок геометрію прочитати )
Вертикалі наче вліво падають а горизонталі вправо.

Чи то кропнуто з з периферії кадру знятого ширіком?

ніфіга не поняв, що куда падає, особливо про горизонталі-вправо ) от же ж домахався... і з перспективою вроді все ок...

Edited at 2013-04-24 08:21 pm (UTC)

Митець, чьо...

Угу, тепер бачу кому канон перейшов :) Чи то не той?
Доречі, було б цікаво почитати про твої власні відчуття при переході з однієї системи на ішшу: що сподобалось, що ні, чого бракує в новій камері з того що було в попередній, ну коротше все що помітив при переході. Технічні огляди - оглядами, але було б цікаво почитати від людини котра довгий час "сиділа" на одній системі, а потім, з певних причин, прейшла на іншу. Цікаво чому. То досить радикальний з точки зору бюджету крок.

На вісімнадцятій фоті як на мене бракує трохи вліво, аби краще відчувалась перспектива вздовж вулиці. Можливо тому у попередного коментраря відчуття незрозумілої геометрії.

По четверій можна зразу сказати що нікон. :)

Ще одне, яким шкелком. фоткав?

Не той, сімірку продав.. у мене кенонів на господарстві ще 4 шт, тому удар по грошах не був такий болючий як міг би, а так знадобиться багато чого.
Про 18 - там і так геометрія правлена, якшо доведу її до "ідеалу" - взагалі стане ненатурально виглядати.
Про визначення на око тушки - я так не вмію ))
Про скло - 24-120/4

Враження - нормально :) по суті мені світив перехід з кропа на ФФ, а кенон нічого внятного не пропонував, матриці 3-4річної давності в оновлених тушках, або сидіти чекати до упора, поки канон щось вродить, або що... хоча тепер кажуть, що 6д вроді непогано виступає, але вже пізно, вертатися не буду )) для мене перехід не склав якихось особливих труднощів (крім грошей, звичайно)... пару днів, поки не відклалося, що крутиться в інший бік і т.п., до кнопок/крутілок звик :) кенон вроді був інтуітивно трішки зрозуміліший, але не настільки, щоб тут я прям вже так мучився.

  • 1