?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Водоспад Воєводин
swansson

Недознятий минулого разу Воєводин і околиці не давали мені спокою, тому минулих вихідних в компанії Олексія jumpingrat і Юрка вибрались туда ще раз. З ночівкою, розслабитись і пофоткати.

ще пару фоток під катом


2.

Полазив трохи вздовж потоку, є кілька непоганих перекатів, але майже всі вони були на сонці – збився. Хоча, за хмарної погоди, наявності рибальських чоботів по пах і важкого штатива там можна щось викомбінувати.

3.

Тут ми зібрались і пішли в розвідку на водоспад на одному з верхніх притоків Воєводина (серед закарпатських туристів відомий під назвою Юнтур). А наступного дня у мене несподівано швидко здох акумулятор. Тоді я погрішив на постійну роботу LiveView, хоча якась смутна підозра лишилась, бо акумулятор достатньо потужний, щоб не дохнути від сотні кадрів. Тільки приїхавши додому, я виявив причину, зливши з карточки близько 500 чорних рав-ів у часовому проміжку між двома водоспадами :) Маю погану звичку класти фотоапарат у рюкзак, не від’єднуючи дистанційний пульт, і, швидше всього, по дорозі на ньому до чогось затислась кнопка… Але то може і на ліпше, бо не назнімав ще півсотні однотипних кадрів. Майже все, що хотів – встиг. Примітив ще калька цікавих перекатів.

4.

5. тут я гілочку на ПП спочатку забрав, а потім повернув, де лежала, без неї зовсім прісно :)

6.

Продовження буде.

Originally published at nazarbarabash.com. You can comment here or there.  • 1
Каритнки хороші, особливо 3тя і 4та.

А стосовно акума, він в тебе тільки один?

Та якби не трафунок з пультом, то мені би його вистачило ще днів на три такої зйомки - він такий ж як у 5дм2, 1800mah. Ще не було трафунку, щоб мені його не ставало на 2-3 дні, на більше часу не ходжу.
Здалось би про запас мати ще один, але сотні зайвої нема поки-що.

В силу того що я знімаю відео, то акуми в мене дуже швидко сідають. В мене теж такі самі як в 5дмк2. І я юзаю китайські шо сь по 10 баксів, з чіпом. Тримають не гірше оригіналу. Маю 2 штуки додаткових.

Маю сумнів, що вони тримають так само як рідні, особливо в холодну пору року, бо у холод всі дешеві аналоги просідають моментом, не раз зустрічав по інтернетах матюки з цього приводу, типу "скупий платить двічі". Хоча, звісно, можна мати запаски окремо на літо і на зиму, різні по якості. Я про це вже думав, хоча поки не припре, чухатись не почну :))

Дивно але я цього не помітив, правда в холод дуже мало знимкую. Але в теплі пори року, тримає так само. Я теж спочатку думав як таке можливо, але факт.

Наприклад акуми для 500д інші, і китайські справді значно гірше тримали, але тут ні. Можливо причина в тому що є чіп.

ок, буду мати на увазі.

от на рахунок китайських і не гірших оригіналу - не вірю:)
по власному досвіду - китайські акуми це гроші на вітер. вони вже на початку в стерильних умовах мають ємність десь 60-70% від оригіналу. в мороз вони працюють на 10-30% від оригіналу. Додаєм сюди цикли зарядки - після 200 циклів такі акумулятори можна викидати в сміття.
виключення - всякі Photix, але вони коштують вже 50% від ціни оригіналу.
Взагалі акум до 5дмк2 коштує шось 60 чи 65уе, імхо не так багато, а його хватає на довго, важить менше ніж 3 китайських і коштує чуть дорожче ніж 3 китайських:)

угумц, я такої ж думки :)
правда у нас цей акум бариги продають по сотні, трохи жме... якщо є перевірений продавець на ібеї, який не всуне репліку замість оригінала - маякни.

60$ Amazon, оригінал
http://www.amazon.com/Canon-LP-E6-Battery-Digital-Cameras/dp/B001KELVS0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1337852677&sr=8-1

хочеш можу притягнути, якшо шо стукай в скайп:)

Ну поперше, 200 циклів зарядки, це для мене роки 3 користування, а то і більше, тобто вони швидше зістаріють аніж я стільки разів їх заряджатиму. Я їх заряджаю в не частіше аніж раз в 2-3 тижні. А то і рідше.
Андрію а як часто тобі доводится заряджати акуми? 2 рази в тиждень?, то всього 104 цикли за рік.

Подруге, Можливо я перебільшив що не гірше оригіналу, але різниця настільки мізерна що я не помічаю.(Про морозну погоду ніц не кажу бо не пробував, тільки мова про теплу) Взагалі можна спрбувати потестати це діло, але чесно кажучи не бачу потреби, мені такий варіант більш ніж підходить, а теоретики нехай збирають бабло на оригінал :)

За китайський я платив в районі 10-12 баксів.

200 циклів це я привів 100% цифру для смерті китайщини.
В походи на 3 дні в Карпати зимою я брав від 5 до 7 акумів.
На морозі -10 -15 -20 скажем нічна зйомка може вбити 2 акума :)
спочатку я мав 2 оригінали і 4 китайських. На морозі китайських інколи хватало на годину )))
Потім збився і на ібеї виграв оригінали по 25уе, стало 5 оригіналів, яких мені зараз хватає абсолютно, навіть на 3-4 дні. і без боязні що лишусь з мертвим грузом в рюкзаку (як це не сумно але фототехніка в поході зараз більше займає по вазі ніш решта снаряги)

тут ще є залежність від того яка оптика, ясно що маленький фікс жре мінімум енергії
а скажем 70-300 зі стабом і 24-105 жруть нехіло за рахунок стабу і "важчого" мотору:)

може тобі пощастило з китайськими, не знаю, всі мої акуми китайські (пробував щось 4 видів) не дотягують ніяк до 50% від оригіналу (враховуючи всі фактори)

Маю 2 зарядки бо зарядити 5 акумів інколи напряжно якщо хочеться це зробити швидко )

ІМХО краще купити +2 оригінали і мати 3 нормальних надійних акума які не підведуть ніж мішок китайських які нести важче, міняти задовбує (особливо коли снігом мете, фотік під курткою і витягується тільки шоб фоткати) і надійність лотарейна - постійний підсвідомий страх що підведуть)))

Зрештою це мені нагадує деяких велосипедистів які купили ровер за паро тисяч баксів але резини мають 1 комплект ібо жаба давить 400грн дати на пару )
Тут така ж історія - фототехніка коштує тисячі а на акумі економлять 20-30 баксів )

Минулого року був 2 тижні в Криму,

комент обрізало, ну і фіг з ним з кримом ))

Ще раз повторюсь, що про мороз я не спорю, бо не мав такого досвіду.

І так я згідний що краще мати два оригінали ніж 5ть неоригінальних, коли йдеш в гори, і кожен грам грає роль.

Я не кажу що краще, я кажу СВІЙ досвід, отрманий внаслідок своїх потреб. І виходячи зі свого досвіду, два китайських акуми ціною по 12 баксів, мене цілком задовільняють.

Стосвно порівняння з велосипедистами то ти тут не правильно порівняв. При чому тут жаба? Тут здоровий глузд. В мене ж не один комплект, просто другий значно гіршої якості, але від того велосипед їде теж добре. Та і я виходжу знову ж таки з власних потреб. Мені не треба лазити по морозу, мені пофіг на лишніх 50 грам ваги, і що бти не казав, але 2 китайських акуми що в мене є тримають довше аніж один оригінальний, за теплої погоди.
Ше одне важливо щоб акум був з чіпом правильним, і спокійно заряджався оригінальною зарядкою.

Якщо вже на то пішло то як на мене ціна на акуми це дурацький маркетинг заробітку на аксесуарах, як в кенонівськи принтерів. Принтер тобі продають по низькій ціні, а за розхідники деруть 35-40% від вартості принтера. Так само і тут здоровий глузд не дає мені вірити що акум до фота коштує стільки за скільки його нам тулять. То виходить, що фот цsною в штуку баксів реально коштує 900баксів, бо там ше акум за сотню? Порівняти ціни на акуми до ноутів і якось воно во голові не вкладається. І я прекрасно розумію що і 12 баксів за акум то замало мабуть. Як на мене нормальна ціна оригінальному акуму має бути не більше 30-40 баксів.

Ну і про лінзи, в основному в мене тамрон 17-50 без стаба, часто 70-210 без стаба, і часто я юзаю мануальні лінзи,

так-так, все правильно - залежить від потреб.
але погодся що китайські це все-таки лотерея:) ти виграв, хтось ж може попектись.
маркетинг є всюди, це факт, ціни на акесесуари були завжди завищені, глянути хоча б на оригінальні бленди (примітивний кусок пластику).
але якщо розглядати це все не згідно собівартості а як засіб для досягнення цілі (в даному випадку - фото/відео) то все простіше. хочеш якісну річ яка гарантовано виконує свої функції - платиш 60уе, маєш час і натхнення експерементувати - плитиш менше.
в зеркалках ще нічо, а от в СФ взагалі маразм - касета до хасселя з можливістю заміни (гарячої) коштує 1200$ :) Маркетинг? :-)
про покришки я ж не про тебе говорив ) просто бачив на форумах людей які купували за неодну тисячу баків ровер а на запитання яка є резина - казали та хз, стокова, іншої не маю і купляти наразі не буду )
та ж сама ситуація з фільтрами/акумами/аксесуарами )
в фототехніці як в ровері - імхо має бути все збалансоване :)

доречі про мануали - з мануальним шклом акум настільки живучий що я свою стару 20тку з мануал фіксом заряжав інколи раз в місяць )

Хорощий водоспад.
Ніяких тобі мостиків, колиб і продавців сувенірів.

добре що ми встигли відстрілятись до того, як прибігло два "богдани" дітей :)

Класний каскад!
3,4,5 - гарні ракурси, та й оточеня зеленим мохом - просто супер!

Гарна там місцина навколо водоспаду - все ніяк не доберусь туди.

сів в машину і поїхав :) там три дні лісом-полем йти не треба )

та я в курсі, вже кілька разів планував, але кожного разу з якихось причин зривалось.

ну то їдемо восени, тут вже знову банда назбирується ) тільки тре буде розбити графік на найдоступніші точки, щоб один у одного в кадрі не маячити ))

З задоволенням! Тільки не забудьте маякнути ;)

четверта зе бест.
На інших, гілки напрягають (ті котрі у потоці).
На деяких фотках гілки взагалі виглядають ніби наклеєні(розумію що то ефект довгої витримки).

2,4,5 - понравились очень!
Молодцы что поехали ещё раз! Действительно красиво там! Хотя природа такая штука..никогда одинаковой не бывает! И всегда интересно бывать даже в тех местах, в которых был много раз!

Файні фоти, шкода лише що домінує в 90% зелений, тут би трішки контрасту, квіточок якихось, тощо:)
Давно не знімав водопадів...)

згідний :) з квіточками є трошки, але не дуже вдалі, бо оптимально розміщені квіточки встигли наполовину облетіти. зараз якраз викладаю решту

  • 1