?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share
[sticky post]Верхній пост.
swansson
Як мене звати, написано на кожній фотографії. Там ж є мій мейл. Моя запасна площадка - блох nazarbarabash.com - туди я постю фотки, і звідти переважно все кроспоститься у цей журнал. Пропоную зходу звертатись на "ти".

Моя остання і улюблена робота - це karpaty.info. Тут я програмлю, адміню як можу різношерстні серваки, фотографую і займаюсь всякою різною творчою, не дуже, і рутинною роботою.

Фотографія - моє улюблене захоплення і частина роботи. На жаль, я не так часто, як хотілося б, потрапляю у всякі цікаві і фотогенічні місця. Хоча стараюсь. Чого і вам бажаю.

Якшо вам сподобалась те чи інше моє фото і ви хочете його перепостити - будь-ласка, але не забувайте активний гіперлінк на цей журнал. Якшо ви хотіли б використати це фото для чого б там не було - сміливо спитайте дозволу, як правило - не відмовляю, але для комерційного використання це не буде безкоштовно. Ремарка для "чорних копіпейстерів" - відомий сервіс TinEye чудово знаходить копії зображень, навіть якщо з них обрізаний копірайт і вони тим чи іншим чином спотворені.

Тим, хто бажає купити фото собі на стіну чи для використання у друці чи у вебі - велкам у пошту.

Мої контакти - мейл, як казав вище - на фотках, такі самі (до вуха) gtalk, skype, facebook.

Якщо є що сказати чи спитати - велкам у коменти - вони скріняться.